Terísek

18. února 2008 v 20:36 | Kymak
Dneska ráno za mnou přišla Terezka do postele po první, jindy chodí k sestře. Potom ráno jak jsem se oblíkala tak jsem omylem na Terezku šlápla a ona vykvikla a chvíli kulhala na pacinku. Já jsem se lekla co sem jí udělala. Tak jsem jí ju pohladila a pochoukala a pořád kulhala. Zakusila jsem jí dát její oblíbenou dobrůdku. Tak ji spapala a už to bylo dobrý. Takže si myslím, že to dělala, že jí bolí pacinka, aby něco dostala.
V 19:09 jsem si psala dobrovolný úkol. Šla jsem se poradit s taťkem a jak jsem zabočila z mýho pokojíčku tak jsem se nedívala a šlápla jsem zase na Terku tak jsem se jí omluvila a dala jí její dobrůdku. A zase škemrala další. Je to moje malý rozmazlený miminko. Když si pořídíte jorkšíra tak to je jako když máte další miminko. Je to rozmazlený a chová se to jako Právě narozený mimčo. A toto já na Terezce miluju.

Tak to je celá Terezka. Spinká v kočárku pro panenky. To byl první den co ten kočárek mám a jak ho Terezka uviděla skočila do něj a usídlila se v něm a spokojeně spinkala. Nedala se dát pryč. Lákali jsme jí na její dobrůdku, ale to nepomáhalo.
Kdybyste věděli jak moc já Terezku miluju to se nedá ani říct.
Jestli chcete tady víc fotoček Terezky tak hlasujte v anketách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám sem dát fotečky Terezky?

Ano, už se na ně těším. 57.1% (4)
Je mi to jedno. 0% (0)
Ne, rozhodně sem je nedávej 42.9% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama